USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen Drake Bay Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen

Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

70

Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen

 Wi-Fi
 Prywatna plaża

Plaża

 Rekreacja

Jazda konna

Nurkowanie

Nurkowanie z rurką

Wędkowanie

Kajakarstwo

Piesza turystyka

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Bahia Drake w 1 km. Willa w Drake Bay może pomieścić do 4 odwiedzających oraz oferuje możliwość uprawiania wędrówek pieszych.

Goście mogą dotrzeć do centrum Drake Bay w ciągu 5 min spacerem, a Naturaseekers znajduje się nie więcej niż 5 min pieszo stąd. Drake Trail leży w odległości kilku przecznic stąd, a Surf & Turf Information Center jest w zaledwie 1,1 km.

Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen oferuje widok na morze. W obiekcie w Drake Bay znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i prysznicem. Suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe są wliczone w cenę.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen oferuje także jadalnię i jadalnię na świeżym powietrzu. Kuchnia wyposażona jest w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne. Willa jest położona kilka kroków od restauracji Casa El Tortugo Drakes Kitchen z daniami kuchni środkowoamerykańskiej. Najbliższy przystanek autobusowy to Bahia Drake - La Palma, nie więcej niż 10 min spacerem od domu wakacyjnego.

  • Lokalne atrakcje
  • Naturaseekers
    271 km
  • Iglesia
    698 km
  • Rio Agujitas
    1478 km
  • Playa Cocalito
    2181 km
  • Bahia Drake
    1952 km
  • Surf & Turf Information Center
    1031 km
  • Playa Colorada
    771 km
  • Początek szlaku w Bahía Drake
    1379 km
  • Super Santa Fe
    724 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Bahia Drake
    6 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona
  • Pokoje dla alergików
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu
  • Stoły piknikowe

Usługi rekreacyjne

  • Plaża
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Nurkowanie
  • Nurkowanie z rurką
  • Kajakarstwo
  • Piesza turystyka
  • Jazda konna
  • Wędkowanie

Usługi

  • Wynajem samochodów
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Usługa zakupów spożywczych

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Gry planszowe
  • Podłoga z parkietem

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:30 do 17:00
Wyjazd: od 06:00 do 10:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen posiada bezprzewodowy internet?

    Tak, Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen oferuje Wi-Fi.
  • Czy Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen akceptuje zwierzęta?

    Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen nie jest przyjazna zwierzętom.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Willa Azul Vista Drake Bay-Ac-Full Kitchen, Kostaryka

Drake Bay Hiking Trail, Drake Bay, Kostaryka

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelsinpuntarenas.com

All rights reserved